Menu
Your Cart

Koleksiyon

Brand: Koleksiyon
2li Sufi Siyah Mermer Desen Türk Kahve Fincan Takımı 2li Sufi Siyah Mermer Desen Türk Kahve Fincan Takımı ile kahve sunumlarınıza şıklık katın. Ürün materyali: Porselen Ürün Ölçüleri: 90 cc   Takım İçeriği: 2 Kahve Fincanı 2 Fincan Tabağı Altın bordürleri bulunmaktadır, bulaşık makinesinde y..
299TL
EA Sürahi Check
Yeni Ürünler
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Check EA Sürahi Check Suyun gücü. bereketliliği. zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea. el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin. maşrapaların. kupaların. çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sofr..
849TL
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Mat Altın Şeffaf Suyun gücü, bereketliliği, zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea, el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin, maşrapaların, kupaların, çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sofra kültü..
719TL
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Mat Platin Şeffaf Suyun gücü, bereketliliği, zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea, el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin, maşrapaların, kupaların, çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sofra kült..
719TL
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Prestige Siyah Mat Altın Suyun gücü, bereketliliği, zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea, el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin, maşrapaların, kupaların, çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sof..
849TL
Brand: Koleksiyon
Gawa Kahve ST 6lı Osmanlı AltınKoleksiyon marka Gawa Kahve ST 6lı Osmanlı Altına sahip olun! Premium hediyelik kutuda. Ürün materyali: Bone China Ürün Ölçüleri: 70 cc   Takım İçeriği: 6 Kahve Fincanı Altın bordürleri bulunmaktadır, bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır. Sert temizlik maddeleri..
349TL
Brand: Koleksiyon
İstanbul Çay Kaşığı 6'lı Rose   Faruk Malhan   Faruk Malhan tasarımı İstanbul, evin en samimi sesi içecek seremonilerinin ana enstrümanı olarak karşımıza çıkan bir çay kaşığıdır. Sade, şık ve seçkin tasarımıyla masanızın en zarif üyesi İstanbul Çay Kaşığı, çayın yanı sıra kahve fincanlarına da..
149TL
Brand: Koleksiyon
Sufi Kase Büyük Opal Beyaz Koleksiyon marka Sufi Kase Büyük Opal Beyaz ile sadeliğin şıklığını yansıtın. Ürün Ölçüleri: 30 Cm Materyal: Üfleme Cam..
949TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)