Menu
Your Cart

BARDAK & KADEHLER

Altın Bodega Buti̇k Ayakli Kadeh Ürün İçeriği: 6 Adet Altın Bodega Buti̇k Ayakli Kadeh..
1.249TL
Altın Bodega Buti̇k Ayakli Kadeh & Meşrubat Bardaği Ürün İçeriği: 6 Adet Altın Bodega Buti̇k Ayakli Kadeh 6 Adet Altın Bodega Buti̇k Meşrubat Bardaği..
1.979TL
Altın Bodega Buti̇k Meşrubat Bardaği Ürün İçeriği 6 Adet Altın Bodega Buti̇k Meşrubat Bardaği..
899TL
Basic Altın 6’lı Butik Ayaklı Kadeh Hareketli sofralarınızı Canba marka Basic Altın Butik Ayaklı Kadeh ile dengeleyin.   6 Kişiliktir. Bulaşık makinesinde yıkanmaz Tamamen el yordamıyla yaldızlanan ürünleri elde yıkayınız. Malzeme: Kristalex..
1.019TL
Brand: Dekor Arya
Bohemia Kahve Yanı Bardak Takımı Küpeli Maskeli Desen Mavi Renk Bohemia Kahve Yanı Bardak Takımı kahve sunumlarınıza şıklık katacak. Bu ürünün farklı desen çeşitlerini dekorarya.com'da bulabilirsiniz. Takım 6 parçadan oluşmaktadır.  Lüster tekniğiyle fırınlanarak renklendirilmiştir. Kesme dekorla..
1.139TL
EA Sürahi Check
Yeni Ürünler
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Check EA Sürahi Check Suyun gücü. bereketliliği. zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea. el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin. maşrapaların. kupaların. çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sofra ..
839TL
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Mat Altın Şeffaf Suyun gücü, bereketliliği, zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea, el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin, maşrapaların, kupaların, çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sofra kültür..
719TL
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Mat Platin Şeffaf Suyun gücü, bereketliliği, zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea, el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin, maşrapaların, kupaların, çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sofra kültü..
719TL
Brand: Koleksiyon
EA Sürahi Prestige Siyah Mat Altın Suyun gücü, bereketliliği, zarafeti ve asaletinden esinlenerek tasarlanan Ea, el işçiliği ile kristalin camdan üretildi. Ea sürahi binlerce yıl önce suyun sunulduğu güğümlerin, maşrapaların, kupaların, çamçaklarının izlerini günümüze taşımakta. Ea zarafeti ile sofr..
899TL
Eva Kristal Ayakli Kadeh Ürün İçeriği 6 Adet Eva Kristal Ayakli Kadeh..
959TL
Eva Kristal Meşrubat Ürün İçeriği 6 Adet Eva Kristal Meşrubat..
779TL
Lady Diamond 6lı Bardak 36cl Cristal D'arques marka Lady Diamond 6lı Bardak sofralarınıza şıklık katacak. Ölçü: 36 Cl..
1.559TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)