Menu
Your Cart

SERVİS TABAKLARI

Brand: Mikasa Moor
Gümüş Yuvarlak Servis Kase Sofraların olmazsa olmazı sunum tabaklarıdır. Mikasa Moor marka Gümüş Yuvarlak Servis Kasesini sofranıza katarak misafirlerinizde iz bırakın. Malzeme: Porselen Renk: Gümüş-Beyaz Ürün Ölçüleri:26 CmBulaşık makinesinde yıkama tavsiye edilmez. Elde yıkayınız...
575TL
Brand: Dekor Arya
Marguerite 4 Parça Kayık Tabak Set Beyaz  Sofralarda yemek takımlarının yanında kayık tabaklarla kombinleyebilir hem salata ve mezelerinizi şık sergileyebilir hem de yemek takımlarınızla kombinleyerek sofralarınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Malzeme: Bone Porselen Beyaz, Gold (altın) işlemeli Ürün r..
1.379TL
Marguerite Porselen Çorba Seti  Sofralarda yemek takımı,çatal kaşık takımı, amerikan servis, bardak takımı kadar sofra aksesuarlarının da önemi bir o kadar önemli. Sofrarlarınızda sunumlarınızı ve görüntüsünü tamamlamak için kullanacağınız sofra aksesuarları DekorArya'da. Gold Porselen Çorba Setimiz..
1.439TL
Brand: Mikasa Moor
Porselen Siyah KaseMikasa Moor marka Porselen Siyah Kase ile sofralarınıza şıklık katın.Ürün Ölçüleri: 23x11 cmMateryal: Porselen..
714TL 755TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)