Menu
Your Cart

BAHARAT TAKIMLARI

Brand: Deco Vien
7 Parça Cam Baharat Takımı Dama Gold mermer desenleri, ışıltılı, parlak gold standıyla mutfaklarda düzeni sağlamak artık çok daha estetik. Dilerseniz baharat dilerseniz de mutfaklarınızda istediğiniz gıdaları güvenle saklayabilirsiniz. Vakumlu kapak sayesinde hava almaz ürünleriniz daima taze kalır..
1.679TL
Kelebekli Çatlatma Cam Baharat Seti Kelebekli Çatlatma Cam Baharat Seti
Yeni Ürünler
Brand: Dekor Arya
Kelebekli Çatlatma Cam Baharat Seti Ürün Ölçüleri: Büyük Boy: Boy:24cm En:15.5cm Orta Boy: Boy:19cm En:15.5cm Küçük Boy:16cm En:15.5cm Ölçüler Stand ve Kapak Dahil Ölçülerdir. Ürün Hacmi: Büyük Kavanoz: Yaklaşık 2LT Orta Kavanoz: Yaklaşık 1.4LT Küçük Kavanoz: Yaklaşık 1 LT  Mutfakta Şıklığı ve Fon..
974TL
Kirazlı 3'lü Baharat Seti Kirazlı 3'lü Baharat Seti
Yeni Ürünler
Brand: Dekor Arya
Kirazlı 3'lü Baharat Seti 1 Adet Kirazlı 3'lü Baharat Seti Boy: 26cm Stand Eni: 24cm  Mutfakta Lezzet Dolu Anlar: Kirazlı 3'lü Baharat Seti Mutfak deneyiminizi zenginleştirmek ve yemeklerinize benzersiz bir tat katmak için aradığınız şey burada! Yepyeni Kirazlı 3'lü Baharat Seti ile mutfakta yaratı..
974TL
Kirazlı Çatlatma Cam Baharat Seti Kirazlı Çatlatma Cam Baharat Seti
Yeni Ürünler
Brand: Dekor Arya
Metal Kavanoz Seti 3lü Gold Ürün Ölçüleri: Büyük Boy: Boy:25cm En:15.5cm Orta Boy: Boy:20cm En:15.5cm Küçük Boy:17cm En:15.5cm Ölçüler Stand ve Kapak Dahil Ölçülerdir. Ürün Hacmi: Büyük Kavanoz: Yaklaşık 2LT Orta Kavanoz: Yaklaşık 1.4LT Küçük Kavanoz: Yaklaşık 1 LT  Mutfakta Şıklığı ve Fonksiyonel..
974TL
Brand: Dekor Arya
Porselen Taşlı Baharat Takımı Mutfaklarınızda hem düzeni hem de şık bir tasarımı arıyorsanız baharat takımlarımız tam da size göre. Kristal Taşları, Altın standı, vakumlu kapaklarıyla hem gıdalarınızı güvenle saklayabilir, hem de mutfaklarınızda düzeni ve şıklığı aynı anda yakalayabilirsiniz. Ürün ..
1.374TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)