Menu
Your Cart

FIRIN KAPLARI

Brand: Cemile
4 Parça Kırmızı Fırın Kabı Takımı Cemile marka 4 Parça Kırmızı Fırın Kabı Takımı ile pişirdiğiniz yemekleri porselen yapısıyla kolaylıkla kalıptan çıkarabilirsiniz.Cemile Fırın kapları dekorarya.com'da tüm renkleri ve çeşitleriyle...   Ürün Materyal: Porselen Üçlü Köşeli Fırın Kabı Ölçüleri..
2.249TL
Brand: Cemile
Kırmızı Baton Kek KalıbıCemile marka Kırmızı Baton Kek Kalıbı ile pişirdiğiniz kekler seramik yapısıyla kolaylıkla kalıptan çıkarabilirsiniz. Ürün tek parçadan oluşmaktadır. Ürün materyal: Porselen  En: 25 cmBoy: 14 cmDerinlik: 9 cmBulaşık makinesinde yıkanabilir. Fırın ve mikrodalga kullanılabili..
499TL
Brand: Cemile
Kırmızı Üçlü Köşeli Fırın KabıCemile marka Kırmızı Üçlü Fırın Kabı ile pişirdiğiniz kekler porselen yapısıyla kolaylıkla kalıptan çıkarabilirsiniz.   Ürün Materyal: Porselen Ürün Ölçüleri:Küçük:20 cmOrta: 25 cmBüyük:30 cm..
1.541TL
Brand: Cemile
Mavi Üçlü Köşeli Fırın KabıCemile marka Mavi Üçlü Köşeli Fırın Kabı ile pişirdiğiniz kekler porselen yapısıyla kolaylıkla kalıptan çıkarabilirsiniz. Ürün materyal: Porselen Ürün Ölçüleri: Küçük: 20 cm Orta: 25 cm Büyük: 30 cm..
1.541TL
Brand: Dekor Arya
Porselen Dama Desen 2'li Fırın Seti Porselen fırın kapları yeni form ve renkleriyle dekorarya.com’da sizlerle buluşuyor. Tekli veya set seçenekleriyle… Ürün Özellikleri:-Fırında 200 dereceye kadar pişirme işlemi için uygundur. -Fırında pişen yemeğinizi direkt olarak sofranızda, piştiği kapta servis ..
1.270TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)