Dekorasyon

EV DEKORASYON TARZINIZI NASIL KEŞFEDEBILIRSINIZ?

Ev dekorasyon

Yeriniz için dekoratif ev eşyaları bulmak için internette her gezindiğinizde kafanız mı karışıyor ? Ev dekorasyon tarzınızı keşfetmenize yardımcı olacak mükemmel bir rehber mi arıyorsunuz? Biz senin için buradayız. Artık dergilere göz atmak, bit pazarlarına gitmek ve telaşlı yolu takip etmek yok.

Aşağıda, ev dekorasyon stilinizi daha önce hiç olmadığı gibi keşfetmeniz için kısa ve net bir rehber var. Başlamak için, dekor stilinizi belirleyin – Bohem mi? Kıyı mı? Modern? Eklektik? Minimalist mi? Evinizin dekoratif eşyalarındaki küçük detaylara dikkat edin . Yere düştükten sonra derin bir nefes alın ve ev dekorasyon stilinizi keşfetmek için aşağı kaydırın.

  • Lüks Masa Lambaları: İnternette bulabileceğiniz en iyi dekoratif ev eşyalarından biri lüks masa lambasıdır. Lüks masa lambaları , burada ve orada bir incelik ve ihtişam ipucu ile tasarlanmıştır. Onlar stil ve sıcaklığın olağanüstü bir karışımıdır. Lüks masa lambaları, odanızın estetiğini anında yükseltir. Online lüks masa lambası gibi ev dekoratif eşyalarının olduğu bir odaya girer girmez mükemmelliğin bundan başka bir tanımı olmadığını bilin. Sanatsal bir zarafet ve modern bir çekicilik ile lüks masa lambaları, eviniz için olmazsa olmaz ev dekoratif ürünlerinden biridir.
Ev Dekorasyonu Nasil Yapilir

Kendiniz için lüks bir masa lambası seçmeden önce gölge yüksekliğini belirleyin. Lüks masa lambanızı koymak istediğiniz yere oturun ve ne kadar ışığa ihtiyacınız olduğunu öğrenin ve boyutuna ona göre karar verin. Ardından gölge stiline geçin. TV izlerken açık tutmak, opak bir gölge veya koyu renkli bir gölge, ışık parlamasını en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Yarı opak bir gölge, okuma için sıcak ve güzel bir parlaklık sağlar ve daha genel oda aydınlatmasına izin verir. Lüks masa lambalarınızın mükemmellik getirmesini istiyorsanız, sizin için buradayız. Web sitemizi şimdi ziyaret edin.

  • Yuvarlak Aksan Masası: İkonik çağdaş hissi ev dekorunuza geri getirin. Bu durumda yuvarlak bir vurgu masası en iyisi olacaktır. Yuvarlak vurgulu masalar, odayı diğer birçok ev dekoratif öğesinin yetersiz kaldığı bir karakterden dolduran geleneksel, eklektik bir havaya sahiptir. Üstün kalite ve ince ayrıntılarla incelikle işlenmiş, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yuvarlak vurgulu masa seçeneklerini çevrimiçi olarak bulabilirsiniz . Veya web sitemizi ziyaret edin! Ev dekorasyon ürünlerimizin sorunsuz ve niş görünmesi için ekstra çaba gösteriyoruz. Bu muhteşem yuvarlak vurgu tabloları her yerde saklanabilir. Yatağınızın yanında veya oturma odanızda her oda estetiği ile uyum sağlar.

Çevrimiçi olarak yuvarlak bir aksan tablosu seçiyorsanız, göz önünde bulundurmanız için bazı işaretçilerimiz var. Öncelikle, yüksekliğin önemli olduğunu bilin. Yuvarlak aksan masanız, eşyalarınızı üzerinde tutmanızı kolaylaştıracağı için kanepenizin veya sandalyenizin kolunun iki veya üç inç altında olmalıdır.

İkinci olarak, üzerinde ne tutacağınızı düşünün ve buna göre masanın genişliğine ve boyutuna karar verin. Üçüncüsü, onu nerede tutmak istediğinize karar verin. Yatak odası? Oturma odası? Yemek odası? Eh, yuvarlak vurgu tablonuzun tasarımı buna bağlı olacaktır. Bu ev dekoratif eşyasını çevrimiçi satın almadan önce bu üç noktayı göz önünde bulundurun ve canlanın! Kesinlikle kendiniz için en iyisini bulacaksınız.

  • Cam Çiçek Vazo: Cam çiçek vazoları, taze çiçekler kadar güzel görünür. Çiçekler genellikle odanızın estetik ve pozitif görünmesini sağlar. Online olarak çok sayıda cam çiçek vazosu alabilirsiniz . Farklı boyut, şekil ve detaylara sahip bu ev dekoratif eşyaları, evinizde olmazsa olmazlardandır. Bir cam çiçek vazo onların yaşam alanı vibe arttırmak, sevdiklerinin yüzleri bir gülümseme ile kızdırma yapacak şekilde büyük bir hediye seçeneğidir. Şekli ne olursa olsun, boyutu ne olursa olsun – bu dekoratif ev eşyaları, sakladığınız her yerde iyi görünecek.

Minimalistler için cam çiçek vazoları bir nimettir! Basit ve zarif, onları nasıl tanımladığımızdır. Farklı cam çiçek vazo çeşitlerini keşfetmeden önce, temel bilgileri öğrenelim. Kum saati çiçek vazoları, gül gibi kısa saplı çiçeklerle uyumlu bir kombinasyon oluşturuyor.

Akvaryum vazolarının çiçeklerle kullanılması tavsiye edilmez. Tek başına mekanınızın estetiğini artırabilecek bir ev dekoratif eşyası olabilirler. Çiçekleri sergilemek istiyorsanız, sofra cam çiçek vazoları en iyisidir. Oda iç mekanları minimalistse, çevrimiçi olarak fazla detay içermeyen düz bir cam çiçek vazosu seçin. Minimalist cam vazo çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz!

  • Duvar Saati Dekoru: Duvar saati dekoru farklı tasarımlarda gelir. Web sitemizde sizi harekete geçirecek enfes duvar saati dekor seçenekleri bulunmaktadır. Antika mı modern mi, detaylı mı minimalist mi, ahşap mı metalik mi? Seni yakaladık. Bir duvar saati dekoru sadece geleneksel işini yapan bir sanat eseri değil, aynı zamanda mekanınızın estetiğini ve enerjisini kontrol eden ve belirleyen ev dekoratif öğelerinden biridir. Bir duvar saati dekoru , cesur ve farklı ev dekorasyonu seçeneklerinizden biri olacak.

Akıllı duvar saati dekor seçimlerinizi daha akıllı hale getirmek için işte size bazı ipuçları! Öncelikle odanızın tarzını düşünün. Modern bir oda stiliniz var gibi gereklidir, antika bir duvar saati dekoru tuhaf görünecektir. Bu durumda, çağdaş tarzda bir duvar saatine ihtiyacınız var. Ayrıca saatin rengini akıllıca seçin. Odanızın renk düzenine uygun bir renk, mekanınızı oldukça güzel bir şekilde aydınlatacaktır. Ayrıca duvar saati dekorunun boyutunu ve malzemesini de unutmayın.


Ev dekorasyon stili bir sanattır. Sanatı akıllıca seçin.


Evinizin dekoru olarak seçeceğiniz her şey, mekanınızı tanımladığı kadar sizi de tanımlar. Lüks masa lambaları, duvar saati dekoru, cam çiçek vazoları, mekanınıza kendi içinde bir karakter ve kişilik kazandırmak için eklediğiniz izlerden sadece bir tanesidir. Dekorasyon stilinizi nasıl keşfedeceğinize dair bu küçük kılavuzu yararlı bulduğunuzu umuyoruz.

Dekorasyon fikirleri ve salon takımlarımıza göz atmak için dekorarya.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir