Dekorasyon

MÜKEMMEL DEKORATIF ÖĞELERİN SEÇİMİ

Gold Standlı Yuvarlak Dekor Küçük

Muhteşem ve benzersiz dekor öğelerinin ve aksesuarların evimiz üzerindeki etkisini göz ardı edemeyiz. İç mimarlar, odaları için mükemmel dekoratif öğeler seçerek evlerinin iç mekanlarına çekidüzen vermek için müşterilerinden bomba etkisi yapıyor. Dekoratif öğeler, ev dekor ürünlerinden kilim ve aydınlatma gibi mobilyalara kadar her şey olabilir . Yaşam alanınız için hangi aksesuarın ideal olduğunu görselleştirme becerisine sahiptirler.

Ev dekorasyon ürünlerini internetten araştırmak için biraz çaba ve zaman harcarsak, en iyi dekoratif parçaları satın alarak ve akıllıca düzenleyerek alanı mükemmel bir şekilde canlandırabiliriz. Bunu yapmak için yaratıcı olmamız ve iç sesimize tepki vermemiz gerekiyor. Evinizi sizden daha iyi kim bilebilir, değil mi? Bu nedenle, çevrenizdeki herkesi etkilemek için evinizin estetiğini vurgulayabilecek ev dekor ürünlerini ve aksesuarlarını keşfetmeye başlayın.
 


Mükemmel dekor öğelerini seçmek için ipuçları

Ev dekor ürünlerini seçerken dikkatli olmak önemlidir çünkü seçim yanlış giderse alanınızı bile bozabilir. Taze ve çekici görünen dekoratif öğeler, odanızın görünümünü geliştirmek için çok şey katabilir, ancak bir dekorasyon akıllıca yapılmazsa, kalitesiz ve perişan bir alanla sonuçlanabilir.
İşte odanızı en iyi şekilde seçmenize ve dekore etmenize yardımcı olabilecek bazı basit ipuçları. Makale ayrıca, hevesli birçok ev hanımının, ev dekorasyonu ürünlerini seçerken yaptığı ve uzak durmanız gereken yaygın hatalar hakkında size bilgi verecektir. 


Niceliğe değil kaliteye yönelin

Sınırlı bir bütçeniz varsa, daha fazla ve ucuz dekor ürünleri almak yerine daha az ama şık parçalar almaya yatırım yapın. Birçok insan, alanını birkaç dekoratif parça ile doldurmak için niceliği kaliteye tercih eder. Unutmayın, eviniz her köşesinin bir takım dekorasyon öğelerine ihtiyaç duyduğu bir showroom değildir. Sınırlı sayıda şık ve pahalı dekor ürünleri, seri üretim ürünlerle dolu bir oda yerine her zaman daha zarif ve etkileyici görünecektir. Bu nedenle, seçiminizde seçici olmanızı ve fiyat etiketini ihtişamın önüne koymamanızı öneririz.


Yıllar önce satın aldığınız ve bugün cazibesini yitirmiş olan, birikmiş ev dekor ürünlerinizden bazılarıyla yollarınızı ayırmanız da hayati önem taşıyor. Alanınızı temizledikten sonra, metal duvar sanatı gibi yeni bir dekoratif koleksiyonla evinizi süslemeye başlayabilirsiniz . Her şeyi barındırmak yalnızca dağınıklığa katkıda bulunur. Eski ve yeni şeylerle dolu bir ev kaotik ve stresli görünüyor. Bu nedenle evinizi mümkün olduğunca temizleyin, çünkü gözlerinizin bile biraz dinlenmeye ihtiyacı var!


Benzersiz antika tasarım dekoratif ve mumluk gibi şeylere güvenle gidebilirsiniz. Sıra dışı şeylerin pahalı olması her zaman gerekli değildir. Çevrimiçi ev dekorasyonu ürünleri çoğunlukla makul. Benzersiz ve son teknoloji ürünü bir şey seçmek için hayal gücünüzü kullanın. Evinizi şık bir konut haline getirebilecek kadar değerli olmalıdır.

Mevcut ev iç mekanlarıyla eşleştirin

Ne istersen satın almak da yapman gereken bir şey değil. Eğer zaman online ev dekor satın mevcut dekora sahip jel olabilir olanları seçmek için emin olun mobilyalar her şeyin bağlantısız görünüyor Sen evleri görürdük, duvar boyası vb. Bu hatayı yapmak zorunda değilsin. Odanın geri kalanıyla uyumlu olabilecek şık şeyler alsan daha iyi olur.


Dekoratif parçalar seçerken odanın büyüklüğünü de göz önünde bulundurmak önemlidir. Odanızın duvarlarından biri için süper büyük bir saat almayı kafanıza taktıysanız ve odanız küçükse, başka bir şey düşünmelisiniz. Küçük bir odada büyük bir dekorasyon iyi bir fikir değildir, çünkü odayı daha da küçük ve darmadağın gösterir. Bu nedenle, çevrimiçi ev dekoru satın almadan önce , odanızın boyutunu ve oranını değerlendirmek için biraz zaman ayırın ve alanınıza en iyi neyin uyacağına karar verin.


Bir diğer denenecek şey de ev dekor ürünlerini çiftler halinde almak, uyumlu bir ikili oluşturmaktır. Metal duvar sanatı , mumluk ve ahşap yüzler gibi dekoratif öğeler , bir çift olarak bir araya getirildiklerinde harika görünürler. Sadece odaya denge katmakla kalmaz, aynı zamanda huzur da getirir. Bazen aynı kategorideki farklı öğeler bile birbiri ardına bir desen oluşturmak için bir araya getirilebilir. Örneğin, kısa lambayı daha uzun lambanın yanındaki küçük bir masanın üzerine koyduğunuz bir kısa lamba ve bir yerden uzun lamba satın alabilirsiniz.

dekor
dekor


Eşsiz parçalara göz atın

Tüm hevesli DIY iç dekoratörleri, birçok mağazayı ve dekoratif galeriyi ziyaret etmenin yanı sıra sergileri ve sanat fuarlarını mutlaka ziyaret etmelidir. Çevrimiçi ev dekor ürünlerinde bile, parlak el yapımı lambalar, modaya uygun mumluk, geniş bir kilim yelpazesi, sanatsal saklama üniteleri, çanak çömlek, çiçek vazoları gibi birçok benzersiz parça elde edersiniz.


Ayrıca, eğlence, kutunun dışında bir şey yapmaktır. Çoğu insan oda duvarını tablolar ve aile portreleri kullanarak dekore ederken, neden duvarınıza farklı bir anlam kazandırmak için saksıları asmaya ya da büyük bir kraliyet aynası asmaya ya da grup halinde birbiri ardına düzenlenmiş metal duvar sanatı ya da parlak Amerikan servislerine kullanmıyorsunuz? ? Gözlerinizi avlamaya devam ederseniz, kesinlikle özel bir şey elde edeceksiniz.


Evinizi dekore etmek bir sanattır. Bakımlı bir ev, kişinin kişiliğine ve yaşam tarzına bir göz atmaktır. Bu nedenle, hayalinizdeki bir evi yaratmak için elinizden gelenin en iyisini seçmek için biraz çaba sarf etmeyi ve biraz zaman harcamayı gerektirir. Ev dekor ürünlerini çevrimiçi olarak kontrol etmek  size her zaman güzel bir şey getirecektir. Ev dekor ürünleri satın almadan önce mutlaka düşünün ve sergilenmeyi hak edip etmediğini düşünün. Bununla birlikte, mükemmel bir dekoratif parça seçmek için bir kurallar listesi yoktur, ancak bu ipuçları şüphesiz odanız için doğru sanatı seçmenize yardımcı olabilir.

Yemek takımları, kaşık bıçak çatal setleri için uygarev.com

Dekor ürünleri, salon takımlarına ve gondol setlerine göz atmak için dekorarya.com

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir